Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen 18 në Durrës para pak mintuash, ku një vajzë në moshë të re, rreth të 30-ve, është hedhur nga pallati dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje dhe po hetojnë mbi zbardhjen e rrethanave dhe identifikimin e viktimës.

Efektivët e policisë po mbledhin të dhëna dhe dëshmi nga të pranishmit, për të hedhur dritë mbi zbardhjen e ngjarjes.