Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Maskuri të Durrësit, ku një 49-vjeçar me iniciale I.Gj., ka kanosur dhe më pas i ka zaptuar me forcë një sipërfaqe toke shtetasit R.Gj.

Njoftimi i policisë:

Durrës

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin I. V., 49 vjeç, banues në Maskuri, Durrës, pasi ka kanosur shtetasin R. Gj. dhe dhe i ka zaptuar një sipërfaqe toke.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.