Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli, kanë ndarë sot më ndjekësit një foto të veçantë të së voglës së saj Luna Mari, e cila bën 2 muaj që ka ardhur në jetë.

Fillimisht Kiara ka publikuar që pak para mesnate një urim për të voglën e saj, ku krahas një fotoje në Insta Story shkruante: “O Lunush, o dritë gëzuar 2 mujorin”.

Por, ish-banorja e BBV nuk është mjaftuar me kaq. Kiara ka postuar këtë pasdite edhe një foto tjetër të vajzës, duke vjedhur zemrat dhe vëmendjen e të gjithëve e veshur me xhinse.