Pak ditë më parë, Xhensila Myrtezaj festoi një vjetorin e themelimit të markës së saj të bukurisë.

Këngëtarja e njohur mblodhi bashkë shumë miq dhe kolegë të saj të famshëm.

Siç vihet re nga fotot që janë publikuar, pjesë e këtij eventi ishin dhe shumë personazhe mjaft të përfolur në mediat rozë.

Po flasim për çiftin shumë të komentuar Fifi dhe Adis Patushi.

This image has an empty alt attribute; its file name is unknown_316708619_201003909062860_4774397696693297225_n-1024x1024.jpg

Por, gjithashtu u vu re prezenca e ish-partneres së Adisit, modeles Adrola Dushi.

This image has an empty alt attribute; its file name is adrol-e1669360617239.jpg

Fifi dhe Adisi ka pozuar me Besin dhe Xhensilën, ndërkohë që pak më tutje ka qenë dhe Adrola, e cila gjithashtu nuk i ka kursyer fotot me Xhensilën.