Kanë përfunduar punimet në Nyjen e Fllakës në Durrës.

Lajmin e ka publikuar vetë kryeministri Edi Rama këtë të premte, i cili ka postuar pamjet e aksit në rrjetin e tij social “Facebook”.

Mirëmëngjes dhe me këto pamje nga përfundimi i punimeve në Nyjen e Fllakës në Durrës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kreu i qeverisë.