Një plagosje me armë të ftohtë thikë ka ndodhur në afërsi të stacionit të trenit në Durrës.

Nga të dhënat paraprake rezulton se i dëmtuari është rreth 45 vjeç dhe ndodhet në urgjencë.

Policia ka nisur hetimet për të zbardhur dinamikën e ngjarjes, e cila u regjistrua pas një konflikti të çastit.

Shiko pamjet: