Mëmësia mund të jetë një përvojë e vështirë sa i takon flokëve. Rihanna foli për një realitetet befasuese të jetës pas lindjes në një intervistë të re me ‘Refinery29’ të shpërndarë në Instagram të mërkurën – dhe fansat nuk mund të ngopen me komentet e saj “kaq të vërteta”.

Këngëtarja 36-vjeçare bisedoi me median në festën e saj të lançimit të ‘Fenty Hair’ të hënën, duke pranuar se nuk kishte pasur rënie të flokëve përpara se të bëhej nënë.

Rihanna – e cila ka djemtë RZA, 2 vjeç dhe Riot, 10 muajsh, me partnerin A$AP Rocky – vazhdoi, “Nuk e prisja që kjo të ndodhte kaq shumë. Mendova se thjesht do të ndodhte dhe do të rritej përsëri.”

Riri tha se kishte njolla flokësh që i binin në vende të ndryshme në kokë.