Arbana dhe Eduarti pushime dimërore në Zvicër (FOTO)

09/12/2019 - 11:32

Prej kohësh tashmë, është bërë publike lidhja mes moderatores Arbana Osmani dhe regjisorit Eduart Grishaj.

Çifti duket se po përjetojnë emocione të forta në praninë e njeri- tjetrit, duke u shfaqur mjaft të dashuruar.

E kush është ai çift i dashuruar që nuk do dëshironte pushime në bardhësinë e dëborës?

Zvicra është destinacioni i zgjedhur nga Arbana dhe Eduarti, për të kaluar disa ditë ndryshe.

Arbana ka publikuar disa fotografi nga St.Moritz, ku ndodhet bashkë me regjisorin dhe dy miq të tyre, teksa shihen gjithmonë të buzëqeshur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në një intervistë për revistën italiane "Gente", moderatorja Alketa Vejsiu, e cila do të prezantojë në festivalin e Sanremos, ka rrëfyer

Këngëtari i njohur Bojken Lako ishte i ftuar në emisionin "Historia ime" një ditë më parë, ku ka bërë një rrëfim frymëzes për këdo që ësh

E ftuar në programin “Rudina”, në Tv Klan këtë pasdite ishte moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj.

Këngëtari i suksesshëm latin, Maluma së shpejti do të performojë në sheshin Nënë Tereza në Tiranë.

Cristiano Ronaldo ka blerë një prej apartamenteve më të shtrenjta në Portugali.

Mbrëmjen e djeshme në emisionin "Soiree" në Top Channel ishte nata e Durrësit dhe mes të ftuarve nga qyteti bregdetar ishte edhe moderato

Shumë kohë më parë moderatorja Fjodora Fjora dhe stilisti Joni Peçi kanë pasur një debat të ashpër në emisionin "Opinion".

Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dhe Bebe Rexha do të jenë pjesë e sezonit të ri të spektaklit  të njohur ‘The Voice’.

Më 9 dhjetor të vitit të kaluar bota e muzikës mori lajmin e hidhur për vdekjen e reperit të njohur Juice WRLD.