Ja si janë dukur mbretërorët kur kanë qenë të vegjël (FOTO)

23/02/2021 - 12:04

Në përralla, të shumtën e rasteve nuk shohim sesi lindin princeshat dhe princat. Por ashtu si ne, edhe ata kanë një fëmijëri të mbushur me lojëra, kanë ëndrra dhe po ashtu faqet e tyre topolake janë shkulur nga njerëzit e dashur. Për ta parë sesi ata janë rritur dhe si kanë ndryshuar me kalimin e kohës, shikoni fotot që abcnews.al ka sjellë më poshtë.

Princesha Eugenie

Meghan Markle

Princeshë Diana

Mbretëresha Elizabeth II

Princesha Margaret

Princ Harry

Princ Charles

Nëna Mbretëreshë

Duka i Edinburgh

Princi William

Princeshë Ana

Kate Midleton

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

56-vjeçari Nicolas Cage është martuar për herë të pestë, këtë herë me të dashurën 26-vjeçare Riko Shibata në një ceremoni të vogël në Las

Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvije Jao kanë celebruar dashurinë e tyre me martesë.

Aktori i mirënjohur shqiptar, Behar Mera do të jetë zyrtarisht pjesë e emisionit të humorit, "Klanifornia". 

Adele është divorcuar nga ish-bashkëshorti i saj Simon Konecki pas dy vitesh negociata.

Reperi i njohur, Mozzik është një nga më të paguarit në tregun muzikor shqiptar.

Romain Gavras ka konfirmuar ndarjen nga Rita Ora pas disa muajsh lidhjeje.

Koronavirusi i ka marrë jetën kuzhinieres kosovare, Fikrije Ukelli, e njohur si Ceka. 

Një ndër reperet më në zë të momentit është padyshim Tayna.

Ish-moderatorja e njohur Floriana Garo, e cila prej disa vitesh jeton në Gjenevë të Zvicrës së bashku me familjen, së fundmi ka ardhur të