Këngëtarja shqiptare pozitive me Covid-19: Ju lutem mos e fshihni që jeni të infektuar

08/07/2020 - 15:12

Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Adelina Thaçi ka rezultuar pozitive me koronavirus.

Lajmin e ka dhënë vetë këngëtarja përmes një postimi në Facebook, teksa shkruan se ndonëse është kujdesur në maksimum, për shkak të papërgjegjshmërisë së disa personave është infektuar me Covid-19.

Adelina ndan me ndjekësit simptomat që ka patur ndërsa ju bën thirrje qytetarëve që të mos e fshehin faktin që janë të infektuar nga ky virus dhe të mbajnë maska.

POSTIMI I PLOTË

Te dashur miq e familjare,

Pas kaq muajve te kujdesit ne maximum nga ky virus,pa dal asnjihere pa maska pa doreza,besa 3 muajt e pare as nga shtepija.

Ne mesin e kesaj popullate kemi kaq shume njerez te pa pergjegjshe qe i hasim e e mshefin pa asni fije turpi.

Une hasa ne keto simptoma

Para dy dite, pra;

Lodhje te madhe te trupit

Dhimbje te syve larte, poshte, anash, kokedhimbje dhe qafa.

Une skam humbje te shijes e as te nuhatjes, jo koll.

Temperature 37.5

Pra keto ishin simptomet e mija

Dhe e bona testin ku para pak qastesh me rezultoi pozitiv. Ju lutem mos fshehni qe jeni me virus, mos dilni pa masa mbrojtese, e ju njerez qe e fshihni duhet marre me ju ardh, e qe e di qe jeni te shumt! Me respekt Adelina Thaqi Meta.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Zbulohen detaje të reja rreth vdekjes së legjendës argjentinase Diego Armando Maradona.

Moderatorja Dojna Mema prezantoi këtë vit koncertin virtual që u mbajt me rastin e "Natës së Bardhë" më 29 nëntor, ku artistët u ngjitën

Gjatë karantinës që nisi në muajin mars në mbarë botën, njerëzit ia kanë ndier shumë mungesën berberëve dhe parukiereve, të cilët për mua

Pas publikimit të lajmit të organizimit të festës së 30-vjetorit të Rita Orës me shumë miq në një kohë kur bota mbarë po vuan për shkak t

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha e cila është në fund të pritjes së ëmbël ka bërë një mini-intervistë me ndjekësit në Instagram ku ka

Reperi 26-vjeçar, Lil Yase është qëlluar për vdekje ndërkohë që ende nuk dihen arsyet e sulmit dhe investigimet po vazhdojnë për të.

Aktorja e famshme e “Hollywood”-it, Sharon Stone ka publikuar së fundmi në Instagram një fotografi ku duket super seksi.

Pak ditë më parë këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora festoi 30-vjetorin e saj.

Stilistja e njohur shqiptare, Lia Stublla është kthyer në një ndër të preferuarat e yjeve me famë botërore.

Këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis mbrëmjen e djeshme ka rënë në prangat e policisë greke, pasi u kap me armë dhe kokainë në makin