Përplaset me makinë këngëtari Ermal Fejzullahu

22/05/2020 - 22:32

Këngëtari i njohur  Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë. Këngëtari është përplasur me automjetin  e tij në rrugën ‘Agim Ramadani’.

Sipas një fotografie të siguruar nga Indeksonline shihet makina e aksidentuar e këngëtarit.

Pas aksidentit ka folur edhe këngëtari përmes disa postimeve në Instagram.

Ermali ka bërë të ditur se në automjet ka qenë bashkë me disa anëtarë të familjes, ndërsa fatmirësisht janë shëndoshë e mirë.

"Deshta me ju njoftu që kam qenë pjesë e një aksidenti, së bashku me disa anëtarë të familjes time.

Të gjithë jemi shëndosh e mirë dhe nuk është diçka për me u bë tragjike", tha ndër tjera Ermali.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Zbulohen detaje të reja rreth vdekjes së legjendës argjentinase Diego Armando Maradona.

Moderatorja Dojna Mema prezantoi këtë vit koncertin virtual që u mbajt me rastin e "Natës së Bardhë" më 29 nëntor, ku artistët u ngjitën

Gjatë karantinës që nisi në muajin mars në mbarë botën, njerëzit ia kanë ndier shumë mungesën berberëve dhe parukiereve, të cilët për mua

Pas publikimit të lajmit të organizimit të festës së 30-vjetorit të Rita Orës me shumë miq në një kohë kur bota mbarë po vuan për shkak t

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha e cila është në fund të pritjes së ëmbël ka bërë një mini-intervistë me ndjekësit në Instagram ku ka

Reperi 26-vjeçar, Lil Yase është qëlluar për vdekje ndërkohë që ende nuk dihen arsyet e sulmit dhe investigimet po vazhdojnë për të.

Aktorja e famshme e “Hollywood”-it, Sharon Stone ka publikuar së fundmi në Instagram një fotografi ku duket super seksi.

Pak ditë më parë këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora festoi 30-vjetorin e saj.

Stilistja e njohur shqiptare, Lia Stublla është kthyer në një ndër të preferuarat e yjeve me famë botërore.

Këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis mbrëmjen e djeshme ka rënë në prangat e policisë greke, pasi u kap me armë dhe kokainë në makin