Këngëtarja Filloreta Raçi, apo siç njihet ndryshe me emrin e artit, Fifi, ka bërë një dedikim të veçantë për partnerin e saj me rastin e ditëlindjes së tij.

Në një postim në rrjetet sociale, teksa ka ndarë disa foto krah njëri-tjetrit dhe djalit të tyre, Theo Mal, Fifi shkruan “Shumë urime për njeriun e jetës time”.

“Shume urime për njeriun e jetës time. Me fal qe nuk jam gruaja perfekte po per familjen tone te vogel, per ne, per Ty,  une do bej ate qe s’bohet. Të dua shume o Babi i bebit tem’, ka shkruar këngëtarja.