Rikthehet pas pesë vitesh në skenë fituesja e nëntë cmimeve Grammy, Rihanna. Performanca e saj në Super Bowl, arriti të mbledhë miliona shikues nga e gjithë bota.

Lista me 12 këngë, nga më të pëlqyerat e Rihannës, nuk ishte i vetmi element që i dha ngjyrat performancës së saj.

Veshja e gjerë e kuqe, logjistika e skenës dhe ekskluziviteti i shtatzënisë e kanë kthyer në një nga momentet më interesant, të çdo pjesëmarrje këtë Super Bowl.

34-vjecarja e bërë nënë 9 muaj më parë, i suprizoi të gjithë duke fërkuar belin, një gjest i bërë nga gratë shtatzënë, duke konfirmuar kështu dyshimet që qarkullonin për të.