Spektakli i Big Brother VIP sot ka nisur në një mënyrë të pazakontë.

Pa muzikë, pa publik, pa ish-banorët, Arbana e nisi me një monolog mbi atë çka tronditi opinionin publik shqiptar pas sulmit terrorist ndaj Top Channel.

“Sot nuk kemi dot spektakël” u shpreh Arbana në nisje të emisionit në këtë moment të vështirë.

“Sot është një ditë zie për të gjithë stafin e Top Channel”, vijoi moderatorja në prani të dy opinionistëve Arbër Hajdari dhe Zhaklin Lekatari.