Ajo që në fillim i është dukur Alexandra Starr, një artisteje nga California, një ftesë e zakonshme për të kënduar në një dasmë, nuk ka qenë tamam ashtu.

Kantautorja shkoi të performonte në ceremoninë martestore që e kishte prenotuar, për të parë se në fakt do të këndonte në dasmën e ish-partnerit.

Sapo e mori vesh se ku do të këndonte, Starr planifikoi “hakmarrjen” e saj.

Filllimisht ajo mësohet se është përpjekur ta fshehë identitetin e saj gjatë këngës të parë që kishte kënduar, ndërkohë më pas, kur cifti i sapomartuar nisi vallëzimin, ajo u khtye nga ata dhe nisi të këndonte një këngë që flet nga fillimi deri në fund për tradhëtinë.

Bëhet fjalë për këngën e Carrie Underwood- Before He Cheats.

Sikur të mos mjaftonte kjo, në momentin që dhëndri i është afruar për ta pyetur se cfarë po ndodhte, ajo i ka hedhur ujë në fytyrë.

Nuk besojmë se e kishin imagjinuar kështu vallëzimin e parë bashkë…

@alexandra_starr Replying to @Christina Venditti ♬ original sound – alexandrastarr
@alexandra_starr Replying to @tamerillo ♬ original sound – alexandrastarr

Starr ka treguar se kishte qenë për plot 5 vite në lidhje me ishin, para se të zbulonte që ai e kishte tradhëtuar rreth 1 vit më parë.

Prandaj ndodhi i gjithë reagimi dhe “performanca” jo aq e zakonshme, por megjithatë, nëse e shihni nga prespektiva e Alexandara-s mjaft epike…