Çifti i famshëm Justin dhe Hailey Bieber njoftuan se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Në javët që pasuan, modelja ka treguar si po shkon shtatzënia me foto të ëmbla në Instagram.

Postimi më i fundit i Hailey-t tërhoqi vëmendje pasi ajo ka treguar thonjtë rozë me lule qershie me mbishkrimin që lexonte “Lule qershie në thonjtë e mi, lulëzim i vogël qershie në barkun tim”.

Në mënyrë të parashikueshme, komentet u vërshuan menjëherë nga fansat që spekulonin nëse Hailey sapo zbuloi gjininë e foshnjës së saj.

“Baby Bieber është një vajzë”, ka shkruar një komentues.