Aksidentohet aktori Salsano Rrapi (VIDEO)

Postuar: 12/07/2018 - 20:52

   Aksidentohet moderatori dhe aktori i njohur i Portokallisë, Salsano Rrapi.

Pasi ka shtypur butonin për ngritjen automatike të grilës së garazhit, ku drejtuesi i spektaklit të njohur shqiptar mbante makinën e tij, ai ka ulur kokën duke kontrolluar telefonin.

Kjo ka bërë që të përplaset pas pjesës së fundit të grilës, e cila ende nuk ishte hapur krejtësisht. Përplasja ka qenë aq e fortë, saqë Salsano është rrëzuar përtokë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktori nëpërmjet një videoje të publikuar në profilin e tij në rrjetet sociale.

 

No comment

A post shared by Salsano Rrapi (@salsanorrapi) on

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti ka publikuar një fotografi në Instagram ku duket tepër seksi.

   Prej gati 2 vitesh, Elvana Gjata po përflitet se është në një lidhje me një mashkull, identitetin e të cilit këngëtarja ka preferuar q

   Këngëtarja me origjinë shqiptare është fotografuar duke pushuar me miqtë e saj në Barcelonë.

Dy ditë më parë Kim Kardashian ka hedhur në treg linjën e parfumeve "Kimoji Peach", "Kimoji Cherry" dhe "Kimoji Vibes" për të gjithë fans

Këngëtarja nga Kosova, Era Istrefi, po vazhdon suksesin ndërkombëtar me hite të njëpasnjëshme.

Tashmë fotot provokuese të balerinës së njohur Klaudia Pepa janë kthyer të zakonshme.

Aktori i njohur shqiptar, Nik Xhelilaj vazhdon të ketë sukses të madh në Turqi pasi po bën role në seriale të ndryshme.

Risia më e re e Instagramit "Ask me" i ka përfshirë tejet përdoruesit e këtij rrjeti social, qofshin ata personazhe publike apo njerëz të

Vathët në veshët e të voglës Stormi kanë bërë që ndjekësit e Kylie Jenner në Instagram të shpërthejnë në akuza ndaj kësaj të fundit.

Gazetari dhe opinionisti Olti Curri është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale, i cili tërheq gjithmonë vëmendjen me kome