Bes Kallaku zbulon shtëpinë në Gjirin e Lalëzit (FOTO)

Postuar: 23/04/2018 - 12:32

Një ditë më parë, aktori i njohur i humorit Bes Kallaku ishte pjesë e rubrikës "Për drekë me mua" në emisionin "E diela shqiptare", ku personazhe të njohur gatuajnë për njëri-tjetrin në shtëpitë e tyre.

Besi kishte të ftuar dy kundërshtarët e tij në këtë lojë, aktorin dhe mikun e tij Erion Isai, moderatoren Arjola Shehu si dhe dietologen Blerina Bombaj.

Gjatë kësaj puntate ajo që vumë re përveçse Besi gatuante shumë mirë dhe eksperimentonte në gatim, ishte edhe shtëpia e tij e pushimit. Një vilë dykatëshe, e rrethuar nga një oborr ku mbizotëron gjelbërimi dhe me një verandë ku ishte vendosur tavolina e ngrënies.

Ngjyra dominuese në shtëpinë e Besit dhe Xhensilës, si brenda dhe jashtë saj, ishte e bardha. Gjatë emisionit Besi tha se ai ka bindjen se pasi vogëlushja të vijë në jetë, ata do të kalojnë më shumë kohë në shtëpinë e tyre në plazh./Panorama Plus

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Aktorja e famshme amerikane Renee Zellweger rikthehet pas 24 vitesh në një seri televizive.

Në puntatën e djeshme tek “Sekretet e Portokallisë” moderatorja e dashur për publikun Xhemi Shehu, na ka treguar se e dashuron punën e sa

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka udhëtuar drejt Skocisë së fundmi dhe ka ndarë me të gjithë ndjekësit, disa nga eksperiencat e saj.

Ka nisur me nota humori intervista mes aktorit të Portokallisë Rezart Veleshnja në studion verore të ABC News dhe gazetarit Eni Shehu.

Reperi shqiptar Stresi ka qenë mbrëmjen e kaluar i pranishëm në dasmën e vajzës së deputetit të LSI-së, Agron Çela.

Gazetarja dhe spikerja e ‘Abc News’, Viol Xhafaj, duket se pas 8 vitesh ka vendosur të largohet nga televizioni ku u rrit profesionalisht

Vetëm pak ditë më parë modelja e famshme Cara Delevingne është kapur mat me të dashurën e re.

Vetëm pak ditë më parë, një nga trashëgimtaret e Top Channel-it, Sara Hoxha, u lidh në martesë me moderatorin Ledion Liço.

Aktorja e famshme botërore, me prejardhje shqiptare, Eliza Dushku, mbrëmë është martuar në një ceremoni private.

Pas emërimit në postin e rëndësishëm si sekretare e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, ish-deputetja e Partisë Demokratik