Kështu ja fitoi Skerdi zemrën Aurela Gaçes!

Postuar: 19/05/2018 - 22:29

   Kënga e saj e fundit titullohet ‘Të dua’.

Nisur nga kjo moderatori Ermal Peçi pyet Aurela Gaçen, e ftuar në ‘Një kat më lart’, për njeriun ne zemrës dhe familjen e saj të bukur. Kush ka guxuar mes Aurelës dhe Skerdit për të thënë ‘Të dua’ në nisje të raportit të tyre? A është e vështirë ti rrëmbesh zemrën një labeje?

“Ai ma tha me shikim (qesh). Më shikonte, e shikoja. I thashë do flasësh apo si e ke hallin? (qeshin të dy) E kapa, i thashë s’të lë të ikësh. Ai më ka lidhur me disa fije të pa dukshme. Unë respektoj shumë njëriun që kam në shtëpi, bëj ç’të dua vet por e respektoj shumë”,-përfundon Aurela./In Tv

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Edhe këngëtarja Ledi Çelo duket se ka nisur pushimet, ajo është shfaqur me bikini dhe duket në super formë.

   Që nga java e parë e qershorit, kur u publikua klipi “M’i dhe flakë mallit tim”, nga Bujar Qamili dhe Luana Vjollca, janë grumbulluar

   Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë bashkë prej disa vitesh. 

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha nuk ka dhënë asnjëherë një intervistë, apo të jetë prononcuar rreth jetës së saj private.

Babai i Meghan Markle nuk e shoqëroi të bijën në altar ditën e dasmës, pasi vuante nga problemet e zemrës.

Pas përfundimit të DWTS, prezantuesja e këtij viti, ish-Miss Albania, Almeda Abazi doli e pakënaqur, pasi sipas saj produksioni nuk ishte

   Një foto e postuar nga këngëtari Flori Mumajesi në Instaram, ku shfaqej dora e tij dhe e një femre, e cila mbante në gisht një unazë,

   Beyonce & Jay Z kanë performuar mbrëmjen e shkuar në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave.

   Për këngëtaren Aurela Gaçe, dita e sotme është një nga më të rëndësishmet, pasi motra e saj feston ditëlindjen.

Të gjithë i kujtoni hitet e para të Noizy-t, "Malet e Dibrës", "Histori e gjatë", "Jena mbretër", "Mr.