Reperët shqiptarë mbushin shtëpinë luksoze me femra seksi (FOTO)

Postuar: 14/06/2018 - 10:18

Reperët e njohur, Blunt dhe Real 1, të njohur si 'Shaolin gang' kanë pritur në shtëpinë e tyre të re disa vajza të huaja dhe bukuroshe.

Vajzat shfaqen në disa postime në Instastory duke bërë kërcime seksi dhe duke thënë fjalët që i karakterizojnë artistët si "Shaolin" ose "Sku sku".

Nuk dihet nëse ato janë pranë tyre për të bërë xhirimin e ndonjë klipi të ri muzikor apo janë thjesht mysafire...

Kujtojmë se reperët kanë thënë disa herë që po punojnë shumë për të bërë revolucion në muzikë teksa do të sjellin çdo muaj nga një klip muzikor.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Jemi mësuar që ta shohim të kuruar deri në detaje në çdo dalje të saj publike, apo edhe në çdo fotografi që ajo poston në rrjetet sociale

Aktorja e famshme Heather Locklear është dërguar në spital për një vlerësim psikik pasi tentoi të vriste veten.

Format e saj trupore janë më së miri, por pavarësht kësaj edhe Lori Hoxha ka vendosur të mbajë dietë dhe në disa foto në Instastoryt zbul

XXXTentacion, një nga artistët më popullorë të repit në SHBA është vrarë në Florida me disa plumba pistolete.

Robert Berisha, kunati i këngëtares Tuna ka konfirmuar para pak javësh se nuk flet me të, por kjo gjë nuk ndikon në marrëdhënien me vëlla

   Rokeri shqiptar, Eugent Bushpepa u bë i njohur për publikun me flokë të gjata dhe me stilin e tij të vecantë.

   Me flokë të shkurtra e balluke, kjo është Irina e re, pamje me të cilën tani dhe më pas do të kemi rastin ta shohim.

   Moderatorja Alketa Vejsiu është duke shijuar disa ditë pushimi në një vend ekzotik.

Johnny Depp anulon të gjitha konferencat për shtyp dhe daljet e tij në media.