Aktori i humorit Albano Bogdo bëri një deklaratë shokuese mbrëmjen e së premtes, në emisionin e tij “Albano Show”, i cili transmetohet çdo javë në Vizion plus.

Albano në hyrje të emisionin me një gjuhë të shthurur ofendoi rëndë Alban Ramosajn dhe motrën e tij, Beatrix.

Gjuha e përdorur nga Albano dhe sulmi i tij ndaj familjes Ramosa, bëri që të vinin me qindra komente kritikuese ndaj qendrimit të tij.

Ndërkohë që Albano ka reaguar për herë të parë ditën e sotme, pas një lumi kritikash në rrjet.

Në emisionin e tij të ri, Bogdo tha se Alban Ramosaj është ai që “ia kanë q** motrën në Big Brother”.