Venera Lumani dhe Lind Islami, i kanë dhënë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme duke kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.

Çifti i njohur ka organizuar një dasmë të madhe në bregdetin e Gjirit të Lalëzit, në Durrës dhe pjesë e dasmës kanë qenë familjarë dhe shoqëria e ngushtë e çiftit, përfshirë këtu një sërë figurash publike.

Eli Fara, Endri dhe Stefi, Ardit Gjebrea e Artiola Toska – janë vetëm disa nga emrat që nuk kanë munguar në këtë dasmë.

mediat sociale janë publikuar disa video nga dasma që duket se ka qenë e mbizotëruar nga hareja e gëzimi.