Dua Lipa ka bërë një ndryshim në pamjen e saj dhe këtë e ka treguar përmes fotove të fundit në rrjetet sociale.

Këngëtarja me origjinë shqiptare kishte kohë që qëndronte brune, por së fundmi ajo ka vendosur të ndryshojë ngjyrën e flokëve.

“A ju mori malli për mua?” – shkruan këngëtarja me origjinë shqiptare.

Kaq mjaftoi dhe ndjekësit e saj kanë vërshuar me komplimenta të shumta për artisten e njohur. Nuk ka qenë vetëm pamja fizike ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve, por edhe fakti që Dua Lipa ka hequr të gjitha fotot e tjera në rrjetet sociale.

Fansat aludojnë se bukuroshja shqiptare po përgatitet për një projekt të ri muzikor.