DurrësLajm” ka siguruar fotot e 2 autorëve, që vranë 32-vjeçaren Luljeta Preza.

Këta janë Aldo Brahimi dhe Ylli Grabovari, të cilët i prenë trupin Prezës mbrëmjen e së martës.

Autorët dhe viktima kishte konsumuar kokainë poshtë “Urës së Dajlanit”, në vendin ku u gjet trupi i pajetë dhe e gjithë skena është parë nga tre vajza, njëra prej tyre 15 vjeçe.

Lexo detajet: