Pas shpalljes së fitores në garën e Primareve për bashkinë e Shijakut, ka reaguar në rrjete sociale Rezeart Tusha.

Pasi falenderon të gjithë demokratët që votuan për të, ai premton se do u kthejë bashkinë e Shijakut demokratëve

“Procesi i Primareve perfundoj me sukses dhe dinjitet me nje pjesmarrje si asnjeher me pare.

Falenderoj te gjithe antaret dhe simpatizantet e PD qe moren pjese dhe kandidatet.

Demokratet qe me besuan qe ti perfaqesoj denjesisht si kandidat per kryetar bashkie te Shijakut..

I PREMTOJ QE KETE BESIM DO JA KTHEJ ME FITORE TE PADISKUTUSHME DHE DO I KTHEJ BASHKINE E SHIJAKUT DEMOKRATEVE.✌️✌️“,- shkruan Tusha në rrjete sociale.