Armina Mevlani ka një 'hall' dhe ka të bëjë me puthjen (FOTO)

Postuar: 22/02/2018 - 14:59

Armina Mevlani ka postuar një foto në Instagram, shkëputur nga një film ku luajnë personazhet e saj të preferuar.

Partnerja e shumë përfolur e Shkëlzen Berishës e ka treguar problemin e saj në mënyrën më të bukur të mundshme.

Kjo gjë nuk shkon me ty. Ty duhet të të puthin, dhe më shpesh. Dhe nga dikush që di të puthë”.

Problemi im, i thënë nga personazhet e mi të preferuar”, ka shkruar Armina krah fotos.

Kjo nuk është hera e parë që blogerja zbulon sekretet e saj personale shkëputur nga filmat e saj të preferuar.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një modele e cila humbi këmbën e saj në një aksident kur ishte 13 vjeçe, ka zënë vendin e tretë në finalen e këtij viti në "Miss Italia".

   "Phoenix", titulli i albumit më të ri të Rita Orës

   Këngëtarja Bleona Qereti është kthyer tmerrësisht e nxehtë me postimin e saj më të fundit dhe ka një paralajmërim për të gjithë fansat

   Ajo është sot ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Eli Farën.

   Sezoni i ri televiziv ka nisur me ndryshime të shumta, ku moderatore të njohura kanë kaluar nga një televizion në një tjetër.

Këngëtarja Morena Taraku është e njohur për postimet e shumta në rrjetet sociale.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk duan të zgjerojnë familjen e tyre, sipas mediave rozë.

Prej kohësh, Televizioni Klan po përgatitet për një spektakël gjigant, i cili jo vetëm që nuk është transmetuar ndonjëherë në ekranet shq

"Forbes" ka publikuar listën e këngëtarëve me fitimet më të mëdha për vitin 2018 dhe në krye qëndron Jay Z, i cili ka marrë fronin si mbr

   Pak minuta pas publikimit të lajmit për lirimin e Ermal Hoxhës, bashkëshortja e tij, ish-miss-i dhe këngëtarja Rezarta Shkurta publiko