Armina Mevlani tregon dhuratën e Shën Valentinit

14/02/2018 - 12:47

Armina Mevlani është një nga vajzat më të komentuara të showbzz-it.

E dashura e djalit të ish kryeministrit Sali Berisha në rrjetet sociale është shumë aktive ku çdo ditë publikon foto nga përditshmëria e saj.

Në ditën e të dashuruarve Armina ka postuar dhuratën që ka marrë nga i dashuri i saj Shkëlzeni, si dhe është shfaqur me një fustan të zi, me një dekolte të thellë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Modelet e Victoria’s Secret janë akuzuar disa herë për editimin e fotografive që të duken sa më të përsosura.  Një llogari në Instagram k

Aktorja Ana Lika është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momente të përditshmërisë së saj.

Bieta Sulo këtë të shtunë ka qenë e ftuara e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut në emision “Thumb”.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Bebe Rexha ka treguar se është e mërzitur pasi i ka ndodhur diçka e pakëndshme në një aeroport

Ish-Miss Shqipëria 2005, Suada Sherifi, ka pranuar se ka bërë ndërhyrje në fytyrë.

Rudina Dembacaj është një nga moderatoret e reja në televizionet shqiptare, pasi karrierën e saj e ka nisur si aktore humori.

Deputetja Elisa Spiropali ishte për një çaj sot në "BE Caffee", rubrikën e "E Diela Shqiptare" në Tv Klan, së bashku me Erionin, Besin dh

Travis Scott dhe Kylie Jenner kanë disa kohë që po shijojnë romancën e tyre, por kanë nisur dyshimet se janë martuar në mënyrë sekrete.

Nga mediat kosovare mësohet se këngëtarja Gordana Kingji, e njohur si “Baby G” është shtruar në psikiatri.