Çiljeta merr surprizën më të bukur nga vogëlushi i saj

20/04/2019 - 16:35

Çiljeta ka treguar herë pas here me anë të postimeve të ndryshme në ‘Instagram’, në intervista, por jo vetëm, se një nga dashuritë më të mëdha të këngëtares është djali i saj, Fernando. Ditën e sotme ajo ka publikuar një video ku duket se për të dita ka nisur në formën më të bukur.

Në të shihet vogëlushi i saj duke i rënë kitarës dhe bashkangjitur ajo ka shkruar: “Duke zgjuar mamin nga gjumi si një mariaçi me kitarë mbrapsht”.

Mesa duket Fernando e ka gjetur mënyrën se si ta surprizojë këngëtaren, ndaj dhe Çiljeta nuk ka nguruar ta ndajë me të gjithë këtë moment të veçantë.

Kujtojmë se prej disa kohësh këngëtarja nuk ka sjellë një projekt të ri muzikor, por pavarësisht kësaj ajo vazhdon të jetë ndër të preferuarat e publikut shqiptar.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej shumë kohësh përflitet se Kiara Tito dhe Butrint Imeri janë në një lidhje, por asnjëri nuk ka pranuar asnjëherë asgjë, madje kur jan

Çdo këngë e tij kthehet në hit por reperi i njohur shqiptar Capital T ka menduar të heqë dorë nga muzika.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora aktualisht ka nisur turneun për albumin e saj më të fundit "Phoenix", dhe mbrëmjen e kalu

Çifti i njohur i këngëtarëve, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë kurorëzuar në fshehtësi lidhjen e tyre në martesë pas 12 vitesh së bas

Rreth një javë më parë aktorja e njohur Jonida Vokshi ka qenë e ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ku ka shpalosur shumë të pathëna nga

Teksa mbrëmjen e djeshme zhvillohej protesta e opozitës, ku ishin mijëra persona në shesh, te Hotel Rogner, shumë pranë protestës, martoh

“2 gisht mjaltë”, filmi me produksion të Ermal Mamaqit ka qenë një sukses në Shqipëri.

Këtë vit, shumë vajza të njohura shqiptare patën fatin që të parakalonin në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë.

Sezoni i parë i ‘Dua të të bëj të lumtur’ ka qenë i mbushur me histori prekëse dhe emocionuese në të njëjtën kohë, duke ‘gozhduar’ publik

Akuzat për mashtrimin e çiftit zvicerian që e kanë vënë në qendër të vëmendjes reperen Loredana Zefi prej disa ditësh, bënë që ajo të anu