E vërteta e ndarjes së Kylie Jenner me të dashurin

20/09/2019 - 21:44

Pasi Kylie Jenner hoqi një fotografi me Travis Scott që kishte vendosur pranë dollapit të dhomës së saj, fansat përhapën panik dhe spekuluan se ishte një shenjë për ndarje mes çiftit.

Por, jo! Miliarderja 22 vjeçare dhe reperi 27 vjeçar janë bashkë. Pavarësisht thashethemeve çdo gjë shkon mirë.

Një burim i afërt me Kylie tha për HollywoodLife se ylli i reality show e hoqi foton vetëm sepse po riorganizonte gjërat në dollapin e saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari Denis Xherahu ka pranuar se ka pasur oferta tunduese në Greqi për t’u rritur në karrierë. I ftuar në emisionin “E Diell”, ndërs

Një puntatë “Kuq e Zi” në “Shiko kush Luan” na ka argëtuar pa masë këtë të shtunë mbrëmë, por edhe personazhet e ftuar kanë transmetuar e

Pas shumë aludimeve në mediat rozë, Young Zerka ka pranuar lidhjen me këngëtaren Ronela Hajati, që për hir të së vërtetës i numëron plot

Reperi i njohur dhe shumë i dashur, MC Kresha do t’i japë fund beqarisë këtë të diel sipas Prive.al.

Prej kohësh, Genta Ismajli është në një lidhje dashurie dhe shumë e lumtur.

Lajmi se Rudina Dembacaj ka tashmë një histori të re dashurie me një biznesmen, ish-deputetin Mark Frroku, i dënuar deri pak kohë më parë

Nuk e ka fshehur kënaqësinë e të qenit edhe këtë vit fitues, por si kompozitor.

Adi Krasta rikthehet sërish në ekran. Këtë herë jo më në Shqipëri, por në një television në Kosovë.

Teksa iu përgjigjet pytjeve të fansave në Instagram, moderatorja Nevina Shtylla ka zbuluar planet e së ardhmes.

Këngëtarja e njohur, Soni Malaj është mjaft aktive me postimet e saj në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto nga përditshmëria apo