Fatmir Hysenbelliu zbulon me kë do ta festojë Shën Valentinin

12/02/2019 - 12:15

Ai është një nga beqarët më të lakmuar në Tiranë. Simpatik dhe mbi të gjitha një nga të rinjtë milionerë e bën ndër të preferuarit e femrave Fatmir Hysenbelliun.

Nëse dikush prej jush ishte kuriozë të dinte se me kë do e kalojë Oni 14 Shkurtin, ‘Ditën e të dashuruarve’, ai e ka hequr këtë merak me anë të një postimi.

Oni ka treguar se është beqar dhe se do e kalojë vetëm këtë festë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Çiljeta ka treguar herë pas here me anë të postimeve të ndryshme në ‘Instagram’, në intervista, por jo vetëm, se një nga dashuritë më të

Adi Krasta është një ndër moderatorët më të suksesshëm të Shqipërisë pavarësisht viteve që ikin.

Këngëtarja angleze e shumë hiteve Adele ka njoftuar së fundmi se ajo është ndarë nga bashkëshorti i saj Simon Konecki.

Pas martesës së zhurmshme, shumë shpejt filluan të dalin thashetheme se Priyanka Chopra është shtatzënë.

Ditën e djeshme, aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, festoi 21-vjetorin e tij të lindjes e sigurisht që nuk mungonin urimet e shumta

Robert Berisha sot cilësohet si një nga meshkujt më tërheqës të showbiz-it shqiptar dhe ka arritur të fitojë zemrat e të gjithëve.

Pasditen e sotme, violinisti shqiptar me famë botërore Olen Çesari ishte i ftuar në emisionin “Ftesë në Pesë” prej ku foli për fëmijërinë

Këngëtarja shqiptare nuk do të jetë më shtetase shqiptare.

Lidhja e përfolur në media mes moderatores së njohur Arbana Osmani dhe regjisorit të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishajt

Meghan Markle mund të ketë lindur. Është ky dyshimi i mediave britanike dhe që ka filluar të shpërndahet nga të gjithë mediat botërore.