Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij pushime luksoze, 442 euro vetëm një natë (FOTO)

11/07/2019 - 20:37

Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira Seferi kanë nisur muajin e mjaltit. Nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, ata kanë treguar se janë duke i shijuar në maksimum këto ditë pushimi.  Nga fotot e publikuara duket se ata kanë zgjedhur të pushojnë në një hotel luksoz.

Dyshja nuk e ka treguar ende emrin e destinacionit ku po pushojnë, megjithatë “Iconstyle” pas një kërkimi në internet ka zbuluar se ata po pushojnë në Turqi në hotelin gjigand “Titanic Mardan”.

Një natë qëndrimi tek një prej dhomave çift kushton 442 euro dhe mundësitë që të ofron vendi janë të mjaftueshme për të kaluar pushimet e ëndrrave.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej vitesh moderatori Ardit Gjebrea drejton spektalin "E diela shqiptare", pjesë e të cilit janë rubrika të ndryshme.

Moderatorja sharmante Einxhel Shkira është larguar nga rubrika “Beauty” në “E diell” vetëm një javë pas fillimit të sezonit, duke pranuar

Adele u ka dërguar fansave ‘sinjale’ se po publikon këngë të re, qysh javën e ardhshme.

Të gjithë mendonin se ai akoma po vuante pas fundit të martesës së papritur me Miley Cyrus, por Liam Hemsworth e ka harruar ish-en e tij

Dy muaj më parë bëri bujë lajmi i ndarjes së një prej çifteve më të komentuar të showbizit, Bella Hadid dhe The Weeknd.

Trashëgimtarja e dytë e familjes Hoxha, Sara Hoxha është bërë përsëri nënë.

Instagrami ka pasur herë pas here trende që janë bërë virale fillimisht mes përdoruesve, e më pas mes VIP-ave.

Modelja e njohur Miranda Kerr ka sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë, të dytin me bashkëshortin Evan Spiegel, një nga themeluesit e “Sn

Tashmë është e sigurt, Loredana Zefi dhe Mozzik i kanë dhënë fund marëdhënies së tyre!