Kanye West paralajmëron reperët: Boll përmendët në intervista se keni fjetur me gruan time!

21/09/2018 - 09:08

Kanye West, bashkëshorti i Kim Kardashian ka vendosur që të paralajmërojë të gjithë meshkujt që përmendin gruan e tij.

Në disa postime në Instagram, ai ka përmendur reperët Nick Cannon dhe Drake. Nick doli në një intervistë para disa ditësh ku përmendi blogeren e njohur dhe marrëdhënien që ka patur me të.

"Në fillim dua të flas për Nick Cannon. E kuptoj që ke patur një histori me gruan time, por kur del në intervistë, mos e përmend. Nëse dikush e përmend, mjafton fjala: "E respektoj atë njeri, nuk dua të flas për këtë". Mos bëj asnjë sugjerim sikur askush nuk ka kryer marrëdhënie me gruan time", tha West.

Më pas, Kanye foli për reperin Drake që solli hitin "In my feelings", i cili u përfol se ishte dedikim për Kim Kardashian.

"Njerëzit kanë menduar se ti ke fjetur me gruan time dhe nuk ke thënë asgjë. Ti e di, nëse do kisha të dashur nga Chicago dhe do quhej Renita dhe ti do martoheshe me Rihannën, unë nuk do bëja këngë e ta titulloja 'Riri'. Kështu që nuk ke përse të thuash se nuk e di se si ndodhi sepse je shumë i zgjuar për këtë. Ne jemi një familje, jemi të dashuruar, mos u ngatërro me ne", shtoi 41-vjecari.

Kim dhe Kanye kanë një familje të madhe dhe janë shumë të lumtur si prindër të tre fëmijëve.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Flori Mumajesi ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë me fitoren në "Kënga Magjike". 

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance with me", por këtë herë shkak ishte thjesht një kompliment i moderatores

Kaia Gerber, vajza e supermodelës Cindy Crawford, është kurorëzuar "Modelja e Vitit" në eventin vjetor të Fashion Awards 2018.

Një ndër këngët më të dashura për publikun në “Kënga Magjike” ishte padiskutim “Psikopatja jote” e Fifit dhe Mc Kreshës e cila jo më kot

Ditën e djeshme, të ftuar tek “E diela shqiptare”, Ronela Hajati dhe grupi Revolt Klan patën një debat midis tyre.

10 dhjetori për bukuroshen shqiptare Almeda Abazi dhe aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman, është një datë shumë e rëndësishme, pasi

Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus i ka shokuar të gjithë me deklaratën që ka bërë gjatë një interviste për “The Sun”, ku ka pranua

Në ndryshim nga Meghan Markle dhe princ Harry, të cilët jo në pak raste kanë shfaqur dashurinë e tyre në publik, dukesha e Cambridge Kate

Balerina dhe prezantuesja e motit në TVKlan, Alba Hoxha ka postuar një foto në Instagram me një veshje nuseje shumë seksi me të cilët sfi

Në një postim në InstaStory, Dafina Zeqiri ka vendosur që ti japë mbështetje këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora.