Krahasoi Metën me Besin, aktori i kthehet Spiropalit: Lele kaçurrele ti...

13/06/2019 - 11:31

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku i është pëgjigjur krahasimit që zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali i bëri atij me presidentin Ilir Meta.

"E gjeta konsensusin tek këmbëngulja e të dyja palëve për të mos dialoguar! Këtë e thotë Presidenti i Shqipërisë dhe jo Bes Kallaku i Portokallisë. Duhet pranuar se kemi një president jo vetëm për të qarë hallin po edhe për të mos harruar gazin.", shkruante Spiropali në rrjete sociale.

Aktori i humorit i ka kujtuar zëdhënëses së qeverisë se nuk është Besi i "Portokallisë" por i Ijes. 

"Lele, kaçurrele ti… Më falni për vonesën por po lexoja "Historia de vita et Gestis Scanderbegi" edhe nuk kisha qasje në rrjet. Bes Kallaku është i Ijes, Gjini është i Portokallisë. Faleminderit shumë. Dhe përveç "gazit" të mos harrojmë edhe Erion Isain",  i komenton Besi.

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Lidhja e këngëtares Jonida Maliqi me aktorin e humorit Romeo Veshaj është konfirmuar pas publikimit të një video, ku ata ishin në një pis

Aktorja dhe këngëtarja Selena Gomez ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak marrëdhënies saj me Bill Marry.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk do qëndrojnë në shtete të veçanta pas ndarjes së tyre.

Para disa ditësh u njoftua se Elvana Gjata do të publikojë projektin më të ri për këtë fillim vere në Stamboll.

Këngëtarja e njohur, Tanerelle u vu në shënjestër të  kritikave dhe komenteve negative për dekoltenë e saj, pasi parakaloi në tapetin e k

Moderatori i njohur i Top Channel, Alban Dudushi ka përjetuar një nga momentet më të bukura të jetës teksa ka shoqëruar vajzën e tij tash

Propozimi për martesë që futbollisti Taulant Xhaka i bëri të fejuarës së tij Arbenita Nuredini, pushtoi titujt e mediave rozë.

Skandali i tradhtisë së Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian shkaktoi bujë të madhe në media.

“Sunny Hill Festival” ishte një nga ngjarjet më të mëdha kulturore në Kosovë dhe pritet që këtë vit të rikthehet sërish me emrat më mëdhe

Menaxheri i disa artistëve të famshëm përfshirë reperit shqiptar Azet, i cili është shumë i njohur në Gjermani, ka humbur jetën.