Loredana konfirmon ndarjen nga Mozzik: Mbase në të ardhmen gjejmë sërish njëri-tjetrin

11/10/2019 - 13:23

Tashmë është e sigurt, Loredana Zefi dhe Mozzik i kanë dhënë fund marëdhënies së tyre! Prej kohësh spekulohej se lidhja e tyre ishte ftohur dhe se e vetmja gjë që i mbante bashkë ata të dy, ishte vajza e tyre Hana. 

Ka qenë vetë Loredana e cila ka konfirmuar ndarjen nga partneri i saj përmes një postimi në Instagram. Këngëtarja shkruan se ajo do të jetë bashkë me Mozzik vetëm në turneun e përbashkët "Bonnie and Clyde", që dyshja kanë programuar për vitin 2020.

"Për të gjithë fansat e mi! Siç të gjithë e keni vënë re nga postimet në rrjetet sociale unë dhe Mozzik nuk jemi më bashkë. Ne të dy vendosëm të bëjmë një pushim si në biznes sin ë jetën private. Kjo gjë për mua do të thotë ndryshim i madh si në anën profesionale ashu edhe atë private. Për shkak të ngjarjeve të fundit në jetën tonë private, Mozzik dhe unë kemi vendosur se bashkë do të jemi vetëm në turneun e përbashkët "Bonnie and Clyde". Aktualisht kemi nevojë për këtë distancë, mbase në të ardhmen gjejmë përsëri njëri-tjetrin. Tani e në vazhdim jam një nënë beqare, gjë e cila më bën më të fortë", shkruan ndër të tjera Loredana në postimin e saj në gjuhën gjermane.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja turke, Hazal Kaya e njohur në Shqipëri si "Nihal" është bërë nënë për herë të parë.

Anaid Kaloti ishte pjesë e diskutimit në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku ndër të tjera foli edhe për lidhjen e shumëpërfolur të dashurisë

Make-up artisti shqiptar, Mario Dedivanovic ka fituar mbrëmjen e kaluar çmimin "American Influencer Awards 2019", eveniment që u mbajt në

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli sot feston ditëlindjen e tij.

Reperi Kanye West ka performuar së fundmi këngët e albumit të tij më të fundit në një burg në Teksas, ku rreth 200 të dënuar kanë pasur m

Këngëtarja Selena Gomez ka bërë sërish të flitet për të pasi një komenti që ka lënë në një nga fotot e modeles së njohur Bella Hadid.

Rudina Dembacaj, sot aktore hunori, po përflitet gjerësisht në media për lidhjen e re, gje që mendohet se ka qenë pikërisht shkaku që i d

Më shumë se një vit më parë, këngëtarja e njohur Eneda Tarifa i dha fund bashkëjetesës 18-vjeçare me muzikantin Erjon Zaloshnja.

Prej 3 vitesh, boksieri i njohur Robin Krasniqi ishte në një lidhje dashurie me modelen Heidi Lushtaku.

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli është ngacmuar së fundmi për librin e tij "Sekretet e shijes", i prezantuar në panarin e këtij