Marrëdhënia që Albërie Hadërgjonaj ka me ish-kunatën, këngëtaren durrsake

26/09/2018 - 12:58

Ermiona Lekbello është këngëtarja shqiptare, e cila ka vite që jeton dhe zhvillon karrierën e saj në Amerikë dhe Itali. Ajo është ish-kunata e Albërie Hadërgjonaj dhe ka ardhur në Tiranë për disa projekte që nuk kanë të bëjnë me muzikën.

Pas kaq shumë vitesh, Ermiona ka zbuluar marrëdhënien e saj me Albërien duke thënë se vazhdojnë të kenë raporte të mira. Ndërsa me fëmijët e Albëries takohet shpesh dhe asgjë nuk ka ndryshuar.

“Në një farë mënyre unë dhe Albëria do njiheshim në jetë, kemi shumë gjëra të përbashkëta ashtu siç kemi edhe gjëra që nuk i kemi njësoj, por Albërien e dua fort”,- u shpreh këngëtarja për emisionin "Lart e Poshtë" nga Eraldo Rexho.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Flori Mumajesi ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë me fitoren në "Kënga Magjike". 

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance with me", por këtë herë shkak ishte thjesht një kompliment i moderatores

Kaia Gerber, vajza e supermodelës Cindy Crawford, është kurorëzuar "Modelja e Vitit" në eventin vjetor të Fashion Awards 2018.

Një ndër këngët më të dashura për publikun në “Kënga Magjike” ishte padiskutim “Psikopatja jote” e Fifit dhe Mc Kreshës e cila jo më kot

Ditën e djeshme, të ftuar tek “E diela shqiptare”, Ronela Hajati dhe grupi Revolt Klan patën një debat midis tyre.

10 dhjetori për bukuroshen shqiptare Almeda Abazi dhe aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman, është një datë shumë e rëndësishme, pasi

Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus i ka shokuar të gjithë me deklaratën që ka bërë gjatë një interviste për “The Sun”, ku ka pranua

Në ndryshim nga Meghan Markle dhe princ Harry, të cilët jo në pak raste kanë shfaqur dashurinë e tyre në publik, dukesha e Cambridge Kate

Balerina dhe prezantuesja e motit në TVKlan, Alba Hoxha ka postuar një foto në Instagram me një veshje nuseje shumë seksi me të cilët sfi

Në një postim në InstaStory, Dafina Zeqiri ka vendosur që ti japë mbështetje këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora.