Në një lidhje me Liam Payne? Këngëtarja shqiptare thyen heshtjen

21/05/2019 - 17:10

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka folur për romancat e saj mes thashethemeve se i ka dhënë fund marrëdhënies me aktorin Andrew Garfield dhe është lidhur me këngëtarin Liam Payne.

Në një intervistë për "The Sun", 28-vjeçarja hodhi poshtë se është në një lidhje, duke u shprehur se është e fokusuar vetëm te karriera e saj muzikore, ndërsa foli për vështirësitë e lidhjes kur jeta e saj tashmë është në qendër të vëmendjes.

"Është shumë e vështirë. Me të vërtetë nuk është koha e duhur. Thonë se jam e lidhur me çdo lloj mashkulli me të cilin jam takuar. Por për të qenë e sinqertë, tani lidhjet nuk janë prioriteti im. Por nuk dua të lë për shumë vonë sepse dua të kemi një familje të madhe në të ardhmen,"-tha këngëtarja.

Ajo ka mohuar të jetë në një lidhje me Liam, me të cilin tha se janë miq të ngushtë por vetëm aq.

"E di që njerëzit kanë thënë se kam diçka me Liam Payne, dhe ai është një nga njerëzit më të mirë që kam takuar, por ne jemi vetëm miq të ngushtë."

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Morena Taraka është një ndër personazhet e ekranit që pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit udhëtoi drejt Shqipërisë për t’ju ardhur në ndi

Pak ditë më parë, Justin Timberlake u fotografua nën shoqërinë e aktores Alisha Wainwright në New Orleans.

Aktorja me origjinë shqiptare me famë botërore Eliza Dushku do të japë ndihmën e saj për të prekurit e tërmetit të 26 Nëntorit në Shqipër

Pas tërmetit tragjik që goditi vendin tonë më 26 nëntor, këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha fluturoi drejt Shqipërisë për të takuar

Të shumtë janë emrat e personazheve të njohura të televizionit dhe showbiz-it që u solidarizuan me të prekurit nga tërmeti dhe ndihmuan m

Ai ishte një ndër personazhet e njohur të ekranit i cili u angazhua maksimalisht për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti në qytetin e Dur

Për tërmetin e së martës (26 nëntor), që la 51 persona të vdekur dhe qindra të tjerë të lënduar, u solidarizuan pothuajse të gjithë artis

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka mbërritur në fshatin Bubq, ku po sheh nga afër familjet e prekura nga tërmeti i

Ermal Meta, këngëtari me origjinë shqiptare i cili jeton në Itali ku është mjaft i famshëm është sensibilizuar me situatën e vështirë në

Këngëtarja Tuna Sejdiu iu është bashkuar ndihmave humanitare për të ndihmuar familjet e prekura nga tërmeti i fuqishëm që goditi vendin t