Olta Gixhari feston ditëlindjen e 33-të, aktorja më e dashuruar se kurrë (FOTO)

08/07/2019 - 19:16

Aktorja Olta Gixhari është një ndër personazhet më të parapëlqyera, e cila komentohet shpesh në mediet rozë, pasi njihet për karakterin e veçantë që ka për të thënit troç të gjerave, pa pikë ndrojtje.

Sot bukuroshja e skenës së teatrit ka ditëlindjen dhe ka ndarë në rrjetet sociale disa momente speciale.

Pak orë më parë, ajo ka ndarë disa foto mjaft tunduese nga Spanja. Olta publikon tufën me trëndafila që i kanë dhuruar apo hapjen e shampanjës në mesnatë. Postimet e saj gjithmonë kthehen në një nga temat kryesore në showbizz-in shqiptar.

Duket se partneri i saj, për të cilin nuk dihet ende asgjë, i ka dhuruar një ditëlindje të paharrueshme.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kylie Jenner realizoi një seancë pyetje-përgjigje me fansat e saj në Instagram dhe kryesisht, iu përgjigj pyetjeve në lidhje me Stormi-n,

Pak kohë më parë, disa foto të një vajze, e cila ka një ngjashmëri të “frikshme” me Selena Gomez, u bënë virale në internet.

Prej vitesh moderatori Ardit Gjebrea drejton spektalin "E diela shqiptare", pjesë e të cilit janë rubrika të ndryshme.

Moderatorja sharmante Einxhel Shkira është larguar nga rubrika “Beauty” në “E diell” vetëm një javë pas fillimit të sezonit, duke pranuar

Adele u ka dërguar fansave ‘sinjale’ se po publikon këngë të re, qysh javën e ardhshme.

Të gjithë mendonin se ai akoma po vuante pas fundit të martesës së papritur me Miley Cyrus, por Liam Hemsworth e ka harruar ish-en e tij

Dy muaj më parë bëri bujë lajmi i ndarjes së një prej çifteve më të komentuar të showbizit, Bella Hadid dhe The Weeknd.

Trashëgimtarja e dytë e familjes Hoxha, Sara Hoxha është bërë përsëri nënë.