Olta Gixhari me aktorin turk, pse e fshiu shumë shpejt foton?!

14/11/2018 - 19:07

Olta Gixhari është cilësuar si “Marilyn Monroe” shqiptare. 

Ajo është ndër femrat më sensuale të skenës tonë. Prej vitesh tashmë Olta është një aktore e konfirmuar. E kemi parë në skenën e teatrit me shumë role,  në filma të ndryshëm, si  edhe në emisione televizive, ku vetëm nga prania e saj janë kthyer në më të ndjekurit.

Së fundmi Olta mesa duket ka hequr dorë për pak kohë nga kinematografia duke u marrë me biznes.

Megjithatë Gixhari vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto nga më të  bukurat. Foto më e re e saj, ka qenë ajo më aktorin turk Caner Cindoruk , të cilin e kemi parë në rolin e “Silahtar” në serialin turk “Sulltanesha Kosem”. Olta këtë foto e ka fshirë menjëherë, mos ndoshta ka në plan të marrë pjesë në ndonjë projekt në Turqi apo thjesht janë shokë të mirë dhe nuk do që të zbulohet… Kjo mbetet për t’u parë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Flori Mumajesi ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë me fitoren në "Kënga Magjike". 

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance with me", por këtë herë shkak ishte thjesht një kompliment i moderatores

Kaia Gerber, vajza e supermodelës Cindy Crawford, është kurorëzuar "Modelja e Vitit" në eventin vjetor të Fashion Awards 2018.

Një ndër këngët më të dashura për publikun në “Kënga Magjike” ishte padiskutim “Psikopatja jote” e Fifit dhe Mc Kreshës e cila jo më kot

Ditën e djeshme, të ftuar tek “E diela shqiptare”, Ronela Hajati dhe grupi Revolt Klan patën një debat midis tyre.

10 dhjetori për bukuroshen shqiptare Almeda Abazi dhe aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman, është një datë shumë e rëndësishme, pasi

Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus i ka shokuar të gjithë me deklaratën që ka bërë gjatë një interviste për “The Sun”, ku ka pranua

Në ndryshim nga Meghan Markle dhe princ Harry, të cilët jo në pak raste kanë shfaqur dashurinë e tyre në publik, dukesha e Cambridge Kate

Balerina dhe prezantuesja e motit në TVKlan, Alba Hoxha ka postuar një foto në Instagram me një veshje nuseje shumë seksi me të cilët sfi

Në një postim në InstaStory, Dafina Zeqiri ka vendosur që ti japë mbështetje këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora.