Pas divorcit, Rita Lati tregon pse nuk u martua sërish

10/01/2019 - 21:39

Rita Lati është një ndër aktoret e humorit më të njohura dhe më të dashura në vendin tonë. Me filmat e saj të shumtë ka fituar zemrat e publikut shqiptar.

Ajo është një femër e çiltër dhe ka folur gjithmonë “pa doreza” për jetën e saj private. Në intervista të mëparshme, aktorja ka treguar se kur vajza e saj ishte e vogël është ndarë nga bashkëshorti, i cili fatkeqësisht ka ndërruar jetë.

Pasditen e sotme, Rita Lati ka qenë e ftuar në emisionin “Rudina” ku ka treguar për projektet e saj të fundit. Në rubrikën e pyetjeve nga publiku, aktorja u pyet sepse zgjodhi që të mos martohej sërish dhe përgjigjja e aktores është epike.

“Se s’më donte asnjë burrë. E di si është puna, burra ka sa të duash, nuk kam qenë asnjëherë pa një burrë, por një burrë në shtëpi nuk e përballoj dot. Të vijë e të ikë i biri i botës, aq sat ë dua unë të rrijë me mua. As një sekondë më shumë, aq sa dua unë dhe e kupton vetë personi, duhet të iki. Faleminderit shumë”- ka thënë aktorja e njohur.

Një tjetër pyetje ishte a e ngacmojnë në rrugë. “Po më ka ndodhur që të më ngacmojnë madje edhe djem më të rinj se unë”- ka thënë aktorja.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditët e fundit, këngëtarja Lady Gaga ka qenë në qendër të vëmendjes, pasi aludohet se është shkaku që marrëdhënia mes Irina Shayk dhe Bra

Adele nuk e ka fshehur asnjëherë që është një superfanse e Spice Girls dhe nuk mund të mungonte në koncertin e tyre të fundit në stadiumi

Janë bërë tri vjet që kur Angelina Jolie njoftoi se ajo dhe Brad Pitt ishin ndarë pas 12 vjetësh së bashku, përfshirë dy vjet martesë.

Këngëtarja shqiptare Lindita Halimi është martuar me reperin e njohur me ngjyrë Big D, i cili është edhe menaxheri i saj.

Është padiskutim një nga reperët më të suksesshëm shqiptar, por duket se Ledri Vula ka tërhequr dhe vëmendjen e mediave të huaja.

Aktorja Bella Thorne ka vendosur t’i përballojë kërcënimet per fotot nudo në një mënyrë ndryshe: i parapriu duke i postuar vetë ajo.

Bebe Rexha dhe Ava Max janë dy këngëtare me origjinë shqiptare që po korrin sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.

Këngëtarja e famshme, Rita Ora është shfaqur shumë seksi dhe provokuese në rrugët e Londrës.

Edhe pse e shkëputur nga ekrani prej kohësh, moderatorja bukuroshe Marina Vjollca është mjaft aktive në rrjete sociale.