Përfundon në spital aktori i famshëm turk, Kivanc Tatlitug

27/06/2019 - 11:30

Aktori i famshëm turk Kivanc Tatlitug është shtruar në spital pasi u helmua nga ushqimi.

Yllit të kinematografisë turke i është bërë "lavazh" stomaku.

Tatlitug u ndje keq pas mesnatës pasi hëngri darke. Ai u dërgua në një spital privat nga shoferi i tij në Ulus.

Pas u mbajt nën vëzhgim nga mjekët, aktori u dërgua në shtëpi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Reperja shqiptare, Tayna po korr suksese të njëpasnjëshme jo vetëm brenda kufijve shqiptarë.

Aktorja durrsake e ka pranuar edhe njëherë se është shumë e dashuruar.

Kylie Jenner realizoi një seancë pyetje-përgjigje me fansat e saj në Instagram dhe kryesisht, iu përgjigj pyetjeve në lidhje me Stormi-n,

Pak kohë më parë, disa foto të një vajze, e cila ka një ngjashmëri të “frikshme” me Selena Gomez, u bënë virale në internet.

Prej vitesh moderatori Ardit Gjebrea drejton spektalin "E diela shqiptare", pjesë e të cilit janë rubrika të ndryshme.

Moderatorja sharmante Einxhel Shkira është larguar nga rubrika “Beauty” në “E diell” vetëm një javë pas fillimit të sezonit, duke pranuar

Adele u ka dërguar fansave ‘sinjale’ se po publikon këngë të re, qysh javën e ardhshme.

Të gjithë mendonin se ai akoma po vuante pas fundit të martesës së papritur me Miley Cyrus, por Liam Hemsworth e ka harruar ish-en e tij

Dy muaj më parë bëri bujë lajmi i ndarjes së një prej çifteve më të komentuar të showbizit, Bella Hadid dhe The Weeknd.