Prapaskenat e fushatës reklamuese, dallga merr para Dua Lipën (VIDEO)

21/08/2019 - 10:52

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është imazhi i ri i firmës "Yves Saint Laurent". Ajo prezantoi linjën e re të quajtur "Libre" (Jam e lirë).

Klipi nis me këngëtaren e cila mban në dorë një shqiponjë dhe nuk ka sesi shqiptarët të mos ndihen krenarë!

Dua ka ndarë me ndjekësit në Instagram prapaskenat e xhirimeve që mesiguri do ju shkrijnë së qeshuri, pasi në një moment këngëtaren e rrëzojnë dallgët.

"Nëse donit të shihnit se si shkoi xhirimi ynë i fundit, prisni deri në fund", shkruan Dua.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Yjet e njohur shqiptarë bëhen bashkë për të sjellë një version të ri të "Kënga e mjekut"për të falenderuat bluzat e bardha të cilët janë

Spikerja e lajmeve të edicionit informativ të Tv Klan, Anjola Hamzaj ishte e ftuar në emisionin "Rudina" pasditen e të shtunës, ku foli p

Aktori i famshëm Tom Hanks dhe e shoqja, Rita Wilson, të cilët u prekën nga koronavirusi në Australi, janë kthyer në SHBA.

Kylie Jenner i është bashkuar listës së njerëzve të pasur që kanë dhuruar para për të gjetur kurën ndaj koronavirusit, për të blerë pajis

Në këto ditë të vështira për të gjithë si pasojë e përhapjes së pandemisë, këngëtarja e njohur, Fifi ka menduar që të jetë më pranë publi

Në mesin e shumë yjeve botërore, edhe aktori Arnold Schwarzenegger, ka dhuruar një donacion për të luftuar pandeminë e koronavirusit.

E premtoi dhe ja ku doli projekti i saj muzikor. Në mënyrë që t’ua largojë fansave sadopak mendjen nga pandemia, Dua Lipa ka publikuar vi

Angelina Jolie ka dhuruar 1 milion dollarë për organizatën "No Kid Hungr", e cila shpërndan ndihma për komunitetet të ushqejnë fëmijët që

Këngëtarja me famë ndërkombëtarë, Rihanna, ka dhuruar plotë pesë milionë dollarë në përpjekjet për lehtësimin e koronavirusit përmes fond

Mamaja e këngëtares me famë botërore Rita Orës, Vera Ora është futur në vijën e parë të frontit të luftës kundër CoVid-19.