Revoltohet keq Bleona ndaj Arian Çanit: Betohem nuk do të vij më!

Postuar: 29/06/2018 - 22:43

   Bleona Qereti është “larguar” nga “Zonë e Lirë” pasi në ekran u shfaq video ku aktori Rezat Veleshnja imiton këngëtaren teksa ngrin vezët.

Këngëtarja ka aktruar në mënyrë perfekte teksa është ngritur nga karrigia dhe është nisur për të dalë.

“Betohem që kjo është hera e fundit që unë do të jem këtu nëse nuk e heq këtë video. Ky është skandal, është injorancë e madhe. Je duke ofenduar të gjitha femrat me këtë”, tha Qereti.

Por vetëm pas këtyre fjalëve, ajo është rikthyer e qeshur në studio./tvklan.al

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Modelja shqiptare Emina Cunmulaj ka një njoftim të rëndësishëm për ndjekësit e saj.

Këngëtarja Dua Lipa ka arritur suksese të mëdha në muzikë gjatë këtij viti duke sjellë edhe disa hite për të gjithë ndjekësit.

   Noizy është njëri ndër reperët më aktiv të skenës muzikore.

   Çifti shumë i përfolur po qëndrojnë në Angli këto ditë.

Postimet e balerinës së njohur Klaudia Pepa krijojnë gjithmonë polemika në rrjetet sociale.

Reperi i hitit “In My Feelings” ka paditur një grua me emrin Layla Lace, pasi kjo e fundit e akuzon Drake se e ka përdhunuar dhe për këtë

Jonida Maliqit do të rikthehet si prezantuese, e këtë radhë në "Top Channel"?

 Isaac Carew është bërë shumë i njohur që pas lidhjes me këngëtaren me origjinë shqiptare Dua Lipa.

Një modele e cila humbi këmbën e saj në një aksident kur ishte 13 vjeçe, ka zënë vendin e tretë në finalen e këtij viti në "Miss Italia".

   "Phoenix", titulli i albumit më të ri të Rita Orës