Rihanna planifikon të bëhet nënë së shpejti

12/06/2019 - 19:36

31-vjeçarja, e cilësuar edhe si këngëtarja femër më e pasur në botë, duket se po merr një hap shumë të rëndësishëm. Prej kohësh ajo dhe i dashuri i saj Hassan Jameel jetojnë në Londër, ku ylli i muzikës pop i është dedikuar tërësisht karrierës dhe bisneseve të saj.

Por mesa duket këngëtarja ka nisur planet për t’u bërë me fëmijë, ka zbuluar një burim i afërt i çiftit për “Hollywoodlife”. Ajo dëshiron të bëhet shumë shpejt nënë dhe të ketë disa fëmijë me Jameel.

Historia e dashuriasë që nisi dy vite më parë, mesa duket do të kurorëzohet. Rihanna ndihet e sigurt pranë Jameel dhe siç ka pohuar dhe vetë ajo arrin të shikojë një të ardhme të sigurt me të.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej vitesh moderatori Ardit Gjebrea drejton spektalin "E diela shqiptare", pjesë e të cilit janë rubrika të ndryshme.

Moderatorja sharmante Einxhel Shkira është larguar nga rubrika “Beauty” në “E diell” vetëm një javë pas fillimit të sezonit, duke pranuar

Adele u ka dërguar fansave ‘sinjale’ se po publikon këngë të re, qysh javën e ardhshme.

Të gjithë mendonin se ai akoma po vuante pas fundit të martesës së papritur me Miley Cyrus, por Liam Hemsworth e ka harruar ish-en e tij

Dy muaj më parë bëri bujë lajmi i ndarjes së një prej çifteve më të komentuar të showbizit, Bella Hadid dhe The Weeknd.

Trashëgimtarja e dytë e familjes Hoxha, Sara Hoxha është bërë përsëri nënë.

Instagrami ka pasur herë pas here trende që janë bërë virale fillimisht mes përdoruesve, e më pas mes VIP-ave.

Modelja e njohur Miranda Kerr ka sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë, të dytin me bashkëshortin Evan Spiegel, një nga themeluesit e “Sn

Tashmë është e sigurt, Loredana Zefi dhe Mozzik i kanë dhënë fund marëdhënies së tyre!