Roza Lati do të bëjë fëmijë, kërkon ndihmë nga fansat (VIDEO)

06/12/2018 - 17:52

Roza Lati është një nga moderatoret më të komentuar në rrjet, e cila di gjithmonë si të tërheqë vemdnjen e mediave dhe të publikut.

 Ajo së fundmi ka shprehur publikisht dëshirën për t’u bërë nënë me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Si dukem këtu, sikur jam shtatzënë, dhe meqë kam rënë në dashuri për të 700-tën herë me të njëjtin person, po mendoj seriozisht të bëj një bebe. Se më shkoka mesa po shikoj te kjo foto. Si mendoni ju tanis me një çun apo me një gocë,”- shkruan 30-vjeçarja krahas foots ku shihet që ka veshur një pellush leopardi që e tregon me bark të fryrë.

Shumica prej komentuesve i kanë uruar që të bëjë vajzë, dhe me një karakter si ai i vetë moderatores.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një ndër çiftet me të njohura kosovare janë bërë prindër sot për herë të parë

Dy moderatoret Luana dhe Marina së bashku me motrën e madhe, Lirën dhe partnerin e Marinës, Getoarin, po shijojnë pushimet në Austri.

Ariana Grande ka hyrë në historinë e Billboard Hot 100.  Këngëtarja është e para artiste që mban tre vendet e para të Billboard në të një

Katër muaj pas ngjarjes tragjike në ish-Bllok, ku u përfshi i fejuari i saj Ervin Mata, Elvana Gjata vendosi të rikthehej në skenë dhe në

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson janë ndarë zyrtarisht për shkak të tradhtisë.

Të përjetosh divorcin nuk është e thjeshtë, por ama disa emra të njohur shqiptarë kanë mundur të ringrihen, të rinisin jetën pas ndarjes

Pasi lansoi këngën “Boll u bo tuj vuajt”, Luana Vjollca mendon se i meriton disa pushime dhe për këtë ajo ka zgjedhur Austrinë

'Të dua shumë' janë fjalët në shqip me të cilat bashkëshorti ka zgjedhur t'i urojë ditëlindjen Almedës.

Mbrëmjen e djeshme ka nisur edhe edicioni i dytë i emisionit "Në kurthin e Piter Panit" në TV Klan.

Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka zbuluar surprizën që ka përgatitur prej ditësh në bashkëpunim me këngëtaren Jonida Maliqi