Stilistja Enada At'Nikolla rrëfen si humbi 4-5 kg në muaj

Postuar: 13/12/2017 - 20:01

   Stilistja e njohur Enada At’Nikolla ishte e ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina”, në Tv Klan, ku rrëfeu ndër të tjera se si humbi një peshë të konsiderueshme në pak muaj.

At’Nikolla tregoi se ka përdorur një produkt, të cilin ia kishin sjellë nga Amerika dhe se ka rënë në peshë normalisht, 4-5 kilogramë në muaj. "Kura,- tha ajo,- ka zgjatur 3 muaj".

“Unë kam humbur shumë kilogramë. Kam marrë një produkt nga Amerika dhe kam humbur peshë në mënyrë të rregullt 4-5 kilogramë në muaj. Nuk kam bërë operacione sepse nuk kisha peshë aq të madhe sa të bëja operacion stomakun. Kam patur siklet shenjat e trupit…Por, përpara se ta marrësh këtë produkt duhet të konsultohesh me doktorin”,- tha At’Nikolla.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një foto e postuar nga këngëtari Flori Mumajesi në Instaram, ku shfaqej dora e tij dhe e një femre, e cila mbante në gisht një unazë,

   Beyonce & Jay Z kanë performuar mbrëmjen e shkuar në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave.

   Për këngëtaren Aurela Gaçe, dita e sotme është një nga më të rëndësishmet, pasi motra e saj feston ditëlindjen.

Të gjithë i kujtoni hitet e para të Noizy-t, "Malet e Dibrës", "Histori e gjatë", "Jena mbretër", "Mr.

Seriali "Rebelët" ka qenë një ndër më të ndjekurit vite më parë dhe që tërhoqi vëmendjen e të gjithë teleshikuesve me historinë e një gru

Tashmë është zyrtare, Dua Lipa do të këndojë kolonën zanore të filmit "James Bond", në hapat e gjigandëve të muzikës botërore.

Këngëtarja Arilena Ara ka festuar dje 20-vjetorin e ditës së lindjes me një festë madhështore.

Në puntatën e fundit të Top Arena, Edi Manushi dhe partnerja e tij e re, Fjoralba Ponari, u vunë përballë njëri-tjetrit për të zbuluar çf

Ditën e sotme këngëtari i grupit West Side Family, Landi Hysi, ka festuar ditëlindjen.

Vajza e ish-presidentit të Shtëpisë së Bardhë, Barack Obama, Malia, ka shkëmbyer puthje në rrugët e Parisit me Rory Farquharson, raporton