Tolga i vë duart në fyt, Almeda Abazi: Jo dhunës kundër grave!

Postuar: 12/07/2018 - 11:27

Ish-miss Shqipëria, aktorja Almeda Abazi po kalon momente të paharrueshme në pushimet me bashkëshortin e saj, aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman.

Çifti i famshëm shoqërohet në pushimet me jaht në detin Egje nga e motra e Almedës, Ilda Abazi, i dashuri i saj, basketbollisti turk Kenan Sipahi si dhe nga Ugur Boral.

Në disa postime komike në Instagramin e saj me fotot e publikuara në median turke, Abazi jep edhe mesazhin “jo dhunës kundër grave”.

Por për të mos lënë vend për asnjë keqkuptim, ajo sqaroi se e gjitha ishte shaka dhe se bashkë me Tolgën, siç e thërret bashkëshortin dhe me të motrën, e cila e shpëtoi nga duart e tij, kanë qeshur pa fund.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Rihanna gjithmonë i ka përqafuar rrënjët e saj në Barbados dhe tashmë ajo ka një titull të ri në vendin e saj.

   Rita Ora ka publikuar me videoklip këngën e re "Let you love me".

   Bebe Rexha shfaqet shumë elegante në rrugët e Parisit.

Këngëtarja e njohur nga Durrësi Zaimina Vasjari, para disa muajsh përjetoi një nga gëzimet më të mëdha në jetë.

DJ Sardi është një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare.

Një vit pasi u pushua nga puna pranë Agjensisë Kombëtare të Burimeve Natyrore, këngëtari Klajdi Musabelliu e gjen veten në Itali, pikëris

Këngëtarja Elhaida Dani do të sjellë së shpejti një këngë të re në bashkëpunim me këngëtarin australian, Nathaniel.

Kanye West, bashkëshorti i Kim Kardashian ka vendosur që të paralajmërojë të gjithë meshkujt që përmendin gruan e tij.

   Modelja shqiptare Emina Cunmulaj ka një njoftim të rëndësishëm për ndjekësit e saj.