U zgjodh kryebashkiak, Erion Isai surprizon maturantët e Kolonjës

12/07/2019 - 12:19

Në zgjedhjet e 30 qershorit, aktori i njohur i humorit Erion Isai u zgjodh kryebashkiak i Kolonjës, në vendlindjen e tij ku dhe u zhvendos bashkë me vajzën dhe bashkëshorten.

Si fillim, pas marrjes së detyrës së re Erioni ka vendosur që të surprizojë gjithë maturantët e Kolonjës.

Së bashku me bashkëshorten e tij kanë vizituar gjimnazin "Petro Nini Luarasi" në Kolonjë në mbrëmjen e maturës dhe iu ka dhuruar vajzave nga një byzylyk me lule që është traditë për maturën.

“Suksese yje të maturës 2019 të shkollës "Petro Nini Luarasi" Kolonjë. Në fund të studimeve. Kolonja ju pret!”, shkruar aktori krahas fotove.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari Kastro Zizo ka dhënë një lajm të trishtë për të gjithë fansat.

Kylie Jenner dhe Travis Scott gjithmonë kanë ditur t'i surprizojnë fansat e tyre në lidhje me gjithçka nga marrëdhënia e tyre, që nga fil

Ish e dashura e Princ Harry, Ellie Goulding pritet që të martohet së shpejti.

Gigi dhe Bella Hadid kanë “kërcënuar” këngëtaren shqiptare Dua Lipa.

Interpretimi natën e ndarjes së çmimeve Oscar do të ishte vetëm fillimi i thashethemeve për një histori dashurie mes Bradley Cooper dhe L

Klaudia Pepa  ka nxitur dyshime se ka përjetuar kohët e fundit një rikthim të ish bashkëshortit, koreografit të njohur Albi Nako.

Reperi me origjinë shqiptare, Gashi krahas sukseseve në muzikën ndërkombëtare ka vendosur të sjellë në treg markën e tij të veshjeve.

Prej disa ditësh qarkullojnë lajme në portale se sopranoja e famshme Inva Mula është ndarë nga bashkëshorti i saj, Hetem Ramadani.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe ndër më të komentuarat në media, Jonida Maliqi është treguar gjithnjë e rezervuar për jetën pr

Kohët e fundit është përfolur në media se Ermal Mamaqi do të largohet nga televizioni “Klan”.