Xhani Shqerra dhe Bruna nuk qenkan ndarë dhe aq mirë. Prezantuesi tregon problemet me ish-kolegen

13/05/2019 - 12:12

Xhani Shqerra është një nga prezantuesit i cili njihet për stilin e tij të veçantë në të veshur, por edhe në prezantim. Ai prezantoi për disa sezone emisionin “Living” në Vizion Plus së bashku me partneren e tij Bruna. Tashmë ai është larguar dhe ka nisur një emsion të ri i cili titullohet “Bel Mondo” dhe transmetohet në Klan Plus, ku Xhani është moderator dhe autor.

Ai i ftuar këtë javë në emisionin “THUMB” të Fatmës dhe Aulonës ka folur për raportet e tij me ish-partneren e “Living” si dhe ka treguar nëse e ndjek apo jo ish-emisionin e tij i cili prezantohet nga ajo dhe Arjon Muça.

“E kam parë në publicitet, por është diçka që kam lënë aty dhe po të doja ta shihja, do ta shihja. Marrëdhënia e tij me Brunën do të jetë si e imja vjen një moment që edhe prishet. Ne nuk jemi zënë, por brenda një çifti kolegësh ka edhe debate. Nuk mund të bëhet një program në qoftë se nuk jeni edhe shokë. Ky rrugëtim ka nevojë për pjekuri, mbase unë isha më i pjekur dhe kisha pretendime të tjera dhe doja një marrëdhënie korrekte, por edhe përtej punës. Doja të jetoja gjënë në mënyrë të shëndetshme, gjë që jo gjithmonë ishte e mundur”, përfundoi prezantuesi.

I pyetur nga Aulona nëse flasin tashmë që ka mbaruar programi, Xhani tha se nuk nuk i bie rasti që të komunikojnë. /Blitz.al/

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Skandali i tradhtisë së Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian shkaktoi bujë të madhe në media.

“Sunny Hill Festival” ishte një nga ngjarjet më të mëdha kulturore në Kosovë dhe pritet që këtë vit të rikthehet sërish me emrat më mëdhe

Menaxheri i disa artistëve të famshëm përfshirë reperit shqiptar Azet, i cili është shumë i njohur në Gjermani, ka humbur jetën.

Dua Lipa raportohet se e kalon gjithë kohën me vëllanë e Bella dhe Gigi Hadid, Anwar.

Është kthyer në trend tashmë, të cilit nuk i kanë rezistuar shumë personazhe të njohura, rimodelimi i buzëqeshjes.

Moderatorja e "Dite e Re" në "Ora News" është aksidentuar dje (e shtunë, 22 qershor 2019) rreth orës 12 të mesditës, në autostradën Tiran

Mbrojtësi shkodran i Kombëtares Shqiptare Elseid Hysaj i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme, në një dasmë spektakolare të zhvillua

Kristiano Ronaldo kur është me pushime nuk është një klient i zakonshëm.

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe futbollisti Alban Hoxha po përjetojnë një romancë prej më shumë se tri vitesh.

Këngëtari i muzikës rock, Renis Gjoka është bërë baba për herë të parë.