Kryebashkiakja Emiriana Sako ka ftuar nëpërmjet një postimi në rrjete sociale të gjithë artdashësit durrsakë, që “të ndjekin komedinë brilante bashkëkohoreVanja & Sonja & Masha” në Amfiteatrin e Durrësit në datat 22-23 gusht”.

Postimi i plotë:

🎭 Ftojmë të gjithë artdashësit durrsakë të ndjekin komedinë brilante bashkëkohore “Vanja & Sonja & Masha” 📍 në Amfiteatrin e Durrësit në datat 🗓️ 22-23 Gusht.

🎬 Kjo komedi me autor Christopher Durang dhe me regji të Driada Dervishit vjen nën interpretimin e disa prej aktoreve më të njohur në skenën shqiptare.

Ju mirëpresim!

Ministria e Turizmit dhe Mjedisit
Ministria e Kulturës
Agjencia Kombëtare e Turizmit