Duket se takimi i Luizit me kunatin e tij, vëllain 12-vjeçar të Kiarës sapo ka ndodhur.

Ka qenē vetë këngëtari Ejlli që ka publikuar foton në rrjete sociale.

Nē kohën kur Kiara dhe Luizi ishin ende në shtëpinē e Big Brother, gjatë një videocall me të motrën, Ryan konfirmoi se e pëlqente shumë zgjedhjen e bërë nga moderatorja.

“Shumë i bukur”,- iu përgjigj Raya Kiarës, kur kjo e fundit e pyeti sesi i dukej Luizi.